Lokal na wynajem Kraków, Bronowice

270.00 m²
65,00 zł/m2
SYL-LW-5201

17 550 zł

Lokal na wynajem
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty SYL-LW-5201
Powierzchnia 270,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 260,00 m²
Standard
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji do uzgodnienia
Umeblowanie do uzgodnienia
Liczba wind 1
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny  lokal biurowy w wysokim standardzie o powierzchni ok. 270 m2, położony w dzielnicy Bronowice przy ul. Lindego.
Niezależne II piętro znajduje się w nowoczesnym trzykondygnacyjnym  budynku biurowym.

  • winda
  • duży parking  (6 miejsc w cenie  czynszu) + miejsca dla klientów
  • całodobowy dostęp do budynku

Prezentowany lokal jest w stanie do wejścia, bez dodatkowych nakładów.
W pobliżu znajdują się budynki biurowe,  siłownia, centrum handlowe. ścieżka rowerowa.

Cena: 17 550 PLN  + opłata serwisowa 1000 zł i media według zużycia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji lokalu
Katarzyna tel. 793 995 644
Syldoos Nieruchomości